9 romantinės idėjos Valentino dienai

Pradžia » Tinklaraštis » 9 romantinės idėjos Valentino dienai

Šiemet, 2019 metais, Valentino diena vėl bus vasario 14 dieną. Tai proga savo sutuoktinei padaryti romantišką Valentino dieną, kuri nebūtinai būtų brangi.

Reikia atsisakyti tokios nuostatos, kad romantika visuomet kainuoja brangiai. Tai netiesa. Aišku, jei turite pinigų ir norite padaryti savo sutuoktinei brangią šventę – tai puiku! Bet blogai, jei neturėdami pinigų jūs net nebandysite sukurti jai romantikos…

Jei užstrigote begalvodami, kaip nustebinti savo sutuoktinę per Valentino dieną 2019 metais, tai šios idėjos jums tikrai pravers:

  1. Bandykite atkurti savo pirmąją kartu švęstą Valentino dieną.Atkurkite visas smulkmenas (kiek pavyks)! Stenkitės apsirengti taip pat, valgyti tą patį. O jei šiemet švęsite kartu pirmą kartą – užsirašykite viską, ką darėte, ateičiai. 
  2. Gėlės ištisus metus.Pasėkite kartu su savo žmona vazone jos mėgstamiausią gėlę ir kartu su ja stebėkite jos augimą ir džiaukitės ja ištisus metus. 
  3. Rankų darbo apyrankė su jūsų žodžiais.Tai jūsų sutuoktinei labai patiks. Sukurkite ir pagaminkite jai apyrankę. Užrašykite ant jos „Myliu tave“ ar kitus jai mielus žodžius ir padovanokite jai. 
  4. Patarnavimo dovana.Pasirūpinkite visais skalbiniais, indais, namų sutvarkymu, daiktų sudėjimu ar bet kokiais kitais darbais, kuriuos paprastai daro jūsų sutuoktinė ir pakvieskite ją atsisėsti ir pailsėti taip, kaip ji to norėtų. Būtinai dar paruoškite vakarienę ir sutvarkykite po vakarienės. 
  5. Malonūs žodžiai.Parašykite savo sutuoktinei laišką, kuriame būtinai paminėkite ir kažką, kas ją padrąsintų. Parašykite, kas jums patinka jos asmenyje, ką ji gerai daro, kuo ji jums patraukli! 
  6. Dovanos.Prisiminkite, kas jai patinka labiausiai, apie ką ji jau seniai svajoja, tačiau nenusiperka. Padovanokite jai tai. 
  7. Prisilietimai.Tą vakarą lieskite savo sutuoktinę – padarykite jai masažą, liekite taip, kaip jai malonu. 
  8. Kokybiškas laikas kartu.Pasakykite savo sutuoktinei, kad ji vieną dieną nedirbtų ir visą tą dieną praleiskite kartu darydami jos mėgstamus dalykus. Net jei tų dalykų paprastai jūs kartu nedarote, padarykite savaitę iki Valentino dienos. Gal tai pažaisti kartu kompiuterinį žaidimą, gal lipdyti iš molio, gal – eiti apsipirkti. 
  9. Kulinarijos knyga.Paimkite naują kulinarijos knygą ir vakarą praleiskite kartu gamindami vakarienę! Paruoškite visas jos dalis – užkandžius, pagrindinį patiekalą ir desertą! 

Tegul jūsų meilės išraiška sutuoktinei sutvirtina jūsų santuoką Dievo garbei.

Ir nepamirškite atšvęsti kartu taip pat ir Vasario 16 dienos!