26 Valentino dienos idėjos

Pradžia » Tinklaraštis » 26 Valentino dienos idėjos
Valentino dienos idejos

Valentino diena 2017 metais, kaip ir visada, bus vasario 14 dieną. Nepraleiskime progos šią šventę išnaudoti santykių su savo sutuoktiniu stiprinimui.

Mums ne tik norisi, kad mus mylėtų, bet ir kad pasakytų, jog mus myli, ar ne? Valentino dienos proga parodyti meilę savo sutuoktiniui puikiai galima ir nebūtinai išleidžiant daug pinigų.

Štai keletas kūrybingų būdų pasakyti savo sutuoktiniui: „Aš tave myliu“.

 1. Ant mažų popierėlių užrašykite visus įmanomus bučinius (pvz. „aistringas“, „į žandą“, „eskimų“ (nosimis), „į ausį“, „į žandą“, „eskimų“ (nosimis), „į ausį“, „į žandą“, „į kaktą“, „žmogaus-voro“, ir t. t.). Tuomet sudėkite savo „bučinius“ į nebrangų raudoną dovanų maišelį ir padovanokite jį savo sutuoktiniui. Paprašykite jo(s) ištraukti kelis popierėlius iš šio maišelio ir tada pabučiuokite jį taip, kaip parašyta ant popierėlio.
   
 2. Padarykite knygelę apie tai, kodėl mylite savo sutuoktinį ir kodėl esate už ją (jį) dėkingi.
   
 3. Pakvieskite savo sutuoktinį į lobių paieškos žaidimą, kuriame reikia išspręsti galvosūkį tam, kad rastumei kitą užuominą. Paskutiniame raštelyje pakvieskite savo sutuoktinį į Valentino dienos vakarienę ar kitą suplanuotą šventę.
   
 4. Po jaukios vakarienės namuose prie žvakių, padarykite savo sutuoktiniui masažą.
   
 5. Kartu pažiūrėkite romantinį filmą.
   
 6. Nustebinkite savo sutuoktinį ištrūkdami kartu iš namų (pasirūpinkite ir vaikų priežiūra).
   
 7. Padovanokite savo žmonai 12 rožių. Prie kiekvienos pritvirtinkite po meilės raštelį. Arba įteikite jas skaitydami meilės eilėraštį.
   
 8. Suorganizuokite namuose romantišką vakarą be vaikų. Paleidę romantinę muziką, kartu gaminkite vakarienę. Po vakarienės pašokite.
   
 9. Valentino dieną nebūtina eiti į restoranus, kurie tą dieną bus pilni žmonių. Užsisakykite maisto į namus ir suruoškite pikniką visiems, taip pat ir vaikams, ant svetainės grindų. Galite užsidegti ir žvakes.
   
 10. Pagaminkite patiekalą su meilės simboliais ir užrašais.
   
 11. Pripildykite indą saldainiukų su rašteliais savo sutuoktiniui. Pavyzdžiui: „nugaros masažas“, „10 bučinių“ ir t.t. Rašteliuose taip pat galite išreikšti savo meilę ir pagarbą, pvz. „Labai džiaugiuosi, kad Dievas palaimino mane tokiu geru vyru, kaip tu“. Suvyniokite kiekvieną raštelį atskirai ir perriškite juostele.
   
 12. Nustebinkite savo sutuoktinį pasiimdami išeiginę nuo darbo, kad galėtumėte pasidžiaugti vienas kitu namuose. Kartu atsipalaidavę praleiskite rytmetį terasoje ar kurioje nors kitoje jaukioje namų vietoje. Po to nueikite papietauti į jūsų mėgstamą kavinę.
   
 13. Parašykite savo sutuoktiniui eilėraštį ir jį įrėminkite.
   
 14. Vasario 14 dieną nustebinkite savo iš darbo grįžusį vyrą. Ant virtuvės stalo palikite jam pasveikinimo raštelį ir nužymėkite kelią iš virtuvės į miegamąjį raudonais saldainiukais -bučinukais.
   
 15. Gavęs leidimą iš savo žmonos darbo viršininko, nueikite į jos darbą su rožėmis ir ten perskaitykite jai meilės eilėraštį.
   
 16. Paruoškite ypatingus pusryčius savo sutuoktinei – „14 priežasčių, kodėl tave myliu“. Ant jos lėkštutės padėkite laišką arba atviruką, kuriame surašykite 14 priežasčių, kodėl ją mylite.
   
 17. Kartu su sutuoktiniu aplankykite į muziejus ar meno galerijas. Tokia veikla gali paskatinti įdomiems pokalbiams ir labiau atskleisti, kaip jūsų sutuoktinis suvokia pasaulį.
   
 18. Užsisakykite masažą poroms. Kai grįšite namo, būsite atsipalaidavę ir pasirengę vakaro linksmybėms.
   
 19. Kartu pasitikite saulėtekį. Atsikelkite anksčiau ir išeikite į lauką. Tai puikus pretekstas išeiti kartu su sutuoktiniu. Suraskite romantišką vietelę, kur kartu galėtumėte pasitikti saulę.
   
 20. Prisiminkite praeitį – kartu pasižiūrėkite savo santuokos video/nuotraukas ir pamatysite, kaip natūraliai kils noras tai prisiminti ir apie tai pasikalbėti.
   
 21. Apsilankymas čiuožykloje. Kada paskutinį kartą drauge be vaikų čiuožėte ant ledo? Laikėtės rankomis, juokėtės, gėrėte karštą šokoladą? Ko dar reikėtų?
 22. Treniruotė kartu. Nueikite drauge į sporto salę (ir nepamirškite ten pagirti sutuoktinio fizinio pasirengimo!).
   
 23. Ar turite mažų vaikų? Tuomet sutaupykite auklei skirtas išlaidas paguldydami mažuosius miegoti anksčiau tam, kad galėtumėte romantiškai praleisti vakarą dviese.
   
 24. Turite paauglių vaikų, kurie gulasi vėliau, nei jūs? Tuomet savo vakarienę su romantine muzika pasiimkite su savimi į kelią. Nuvykite į parką prie vandens. Jei lauke vėsu, likite ant automobilio galinės sėdynės, apsigaubkite šiltu užklotu. Ten galite ir pavakarieniauti bei pažiūrėti filmą per nešiojamą kompiuterį.
   
 25. Išlaikykite lengvą tarpusavio atmosferą. Neaptarinėkite jokių rimtų reikalų su savo vyru: apie finansus, problemas su vaikais ar tiesiog venkite kritikuoti sutuoktinį.
   
 26. Pasiūlykite savo žmonai kartu pasimelsti. Paskirkite tam laiką, pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų. Idėjos maldai: jūsų santuoka, vaikai, dvasinis augimas, planai ateičiai.
   

Linkime jums smagios Valentino dienos! Prisiminkite, kad meilės ženklai svarbūs ne tik per Valentino dieną. Praktikuokite juos kasdien, ištisus metus :)