Informavimas

Jesus.net pateikia šią privatumo politiką tam, kad informuotume jus apie tai, kaip mes renkame ir naudojame jūsų informaciją, ir kokios yra mūsų saugumo politikos. Mes taip pat suteikiame jums galimybę pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo, jei norėsite tai padaryti.

Kokią informaciją surenkame

Yra keturi būdai, kuriais mūsų interneto svetainių lankytojai leidžia mums rinkti jų asmeninę informaciją:

  1. Iš internetu pateiktų mums prašymų (t.y. užsisakant naujienlaiškius, užpildant atsiliepimo formas ir kt.);
  2. Iš internetu pateiktų prašymų atsiųsti mūsų tarnystės medžiagą (t. y., prašant nemokamų pasiūlymų, arba pavedant savo gyvenimą Kristui);
  3. Pateikus kontaktinę informaciją internete, kad gautumėte atsakymą į klausimą, arba kai atliekate kitus veiksmus, pvz., atsisiunčiant medžiagą, paslaugas ir produktus;
  4. Aukojant internetu. Informacija, kurią mes galime rinkti internetu, yra ši: vardas, pavardė, adresas, miestas, valstybė, pašto kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, ir, jei dovanojate arba perkate internetu, kredito kortelės numeris ir galiojimo data.

Kaip informacija yra naudojama

Jesus.net naudoja jūsų informaciją ta, kad suprastų jūsų poreikius ir geriau teiktų jums paslaugas internete. Mes galime panaudoti jūsų informaciją tam, kad užbaigtume sandorį, išduodami jums kvitą už paaukojimą, arba pritaikydami mūsų svetainę jums. Jei to pageidausite, taip pat galime šią informaciją panaudoti tam, kad informuotume jus apie mūsų tarnystės projektus ir veiklą. Kreditinių kortelių numeriai yra naudojami tik aukojimams arba mokėjimų apdorojimams ir neišsaugomi jokiems kitiems tikslams. Mes taip pat suteikiame jums galimybę pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo, jei norėsite tai padaryti. Peržiūrėkite šios privatumo politikos atitinkamą skyrių žemiau.

Be to, Jesus.net nesiųs jums elektroninių laiškų, kurių gauti jūs nesutikote. Jei jūs sutinkate gauti laiškus elektroniniu paštu, mes galime periodiškai siųsti jums informaciją, skelbiančią naujienas ir renginius. Jei pasirinksite pateikti savo pašto adresą, galite gauti iš mūsų taip pat ir laiškus.

Asmeninė informacija nėra platinama

Jesus.net niekada parduoda, nenuomoja, ir nesikeičia su kitomis organizacijomis jūsų asmenine informacija. Jesus.net patikina, kad visų, kurie su mumis susisiekia per šią svetainę, tapatumas bus laikoma konfidencialiu. Jesus.net kartais gali atsiųsti jums laiškus vardu kitų organizacijų ar tarnysčių, kurių tikslai dera su Jėzaus.net tikslais. Jūsų asmeninės informacijos panaudojimas apsiriboja Jesus.net ir tarnystės partnerių veikla.

Asmeninės informacijos perdavimas už jūsų šalies ribų

Dėl techninių ir eksploatacinių priežasčių gali prireikti jūsų asmeninę informaciją perkelti į už jūsų šalies ribų esančius serverius bendrovių, susijusių su Jesus.net. Jei tai atsitiks, jūsų asmeninė informacija bus saugoma užsienio šalyje imantis veiksmų siekiant užtikrinti, kad jūsų privatumo teisės ir toliau būti apsaugotos. Žinoma, jūsų informacija nebus renkama jei jos mums nepateiksite. Prašydami informacijos arba medžiagos iš mūsų organizacijos arba registruodamiesi pas mus su savo asmenine informacija jūs sutinkate su jūsų asmeninės informacijos perdavimu už savo šalies ribų, jeigu tai būtina dėl techninių ar veiklos priežasčių.

Duomenų apsauga

Jesus.net įsipareigoja užtikrinti jūsų asmeninės informacijos apsaugą. Siekiant išvengti neteisėtos prieigos, išlaikyti duomenų tikslumą ir užtikrinti tinkamą naudoti informaciją, mes sukūrėme ir įdiegėme atitinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas informacijos, kurią renkame internetu, apsaugai. Jesus.net naudoja interneto šifravimo programinę įrangą, Secure Sicket Layer (SSL) protokolą, kai surenka ar perkelia kredito kortelės informacijos duomenis. Bet kuri informacija, kurią įvedate, yra užšifruojama naršyklėje, siunčiama užšifruota viešuoju internetu, tada dešifruojama mūsų serveryje. Kai tik gausime jūsų kredito kortelės informaciją, ji bus prieinama tik keletui patikimų Jesus.net darbuotojų, kurie yra specialiai apmokyti apdoroti šią informaciją.

Slapukai

Laikas nuo laiko mes galime atsiųsti į jūsų kompiuterį “slapuką”. Slapukas yra mažas duomenų kiekis, kuris yra išsiunčiamas į jūsų naršyklę iš interneto serverio ir saugomas jūsų kompiuterio vidiniame diske. Slapukas negali nuskaityti duomenis jūsų kietajame diske arba skaityti kitų svetainių slapukus. Slapukai nekenkia jūsų sistemai. Mes naudojame slapukus, kad atpažintume jus, kai jūs sugrįžtate į mūsų svetaines, arba nustatymui, kuriose mūsų tinklo svetainių srityse jau apsilankėte. Šią informaciją naudojame tam, kad geriau individualizuotume turinį, kurį galite pamatyti mūsų svetainėje.

Daug svetainių siunčia slapukus į jūsų diską. Galite pasirinkti, ar priimti slapukus pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Jūsų naršyklė gali atmestų visus slapukus arba pranešti jums, kai slapukas yra siunčiamas. Jei pasirinksite nepriimti šiuos slapukus, savo patogumą mūsų svetainėje ir kitose svetainėse galite sumažinti, ir kai kurios jų funkcijos gali nebeveikti taip, kaip numatyta.

Vaikų privatumas internete

Mums rūpi vaikų privatumas, todėl mes nerenkame jokios asmeninės informacijos nei pagrįstai būtina, kad jie galėtų dalyvauti veikloje, siūlomoje mūsų svetainėse. Mes siūlome Jums dalyvauti su jūsų vaiku, kai jie naudojasi internetu ir mūsų svetainėmis siekiant gerai apsaugoti jų privatumą.

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje svetainėje yra nuorodų į dokumentus ir svetaines, kurias prižiūri kitos organizacijos bei asmenys. Kai atidarote nuorodą į kitą svetainę, žinokite, kad Jesus.net nėra atsakinga už šių svetainių privatumo praktiką ar turinį.

Jūsų asmeninės informacijos peržiūrėjimas, keitimas ir ištrynimas

Mes suteikiame jums galimybę peržiūrėti savo asmeninę informaciją ir pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo tam, kad nebegautumėte jokios informacijos iš mūsų tarnystės. Jei nori peržiūrėti jūsų asmeninę informaciją arba visam laikui pašalinti savo vardą, jūs galite susisiekti su mumis. Jei nustatėte, kad mūsų informacija apie jus yra neteisinga arba ji pasikeitė, jūs galite ją pakeisti susisiekdami su mumis.

Jei norite užsisakyti, atsisakyti arba pakeisti jūsų naujienlaiškių prenumeratas, parašykite mums.

Automatinis paskyros sukūrimas svetainėje auk.ieskaudievo.lt

Jei parašysite mums per atsiliepimo formą, kitoje mūsų svetainėje auk.ieskaudievo.lt automatiškai bus sukurta su jūsų el. paštu susieta paskyra. Ši paskyra bus naudojama atsakymų jums siuntimui, bendravimui su jumis, internetinių kursų pateikimui jums.

Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų arba klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.