Plintant virusui Uhano miesto krikščionys kviečia maldai

Pradžia » Tinklaraštis » Plintant virusui Uhano miesto krikščionys kviečia maldai
Wuhan malda

Naujojo koronaviruso epidemijos centre yra didžiausias centrinėje Kinijoje esantis Uhano miestas. Jame gyvena 11-15 milijonų žmonių.

Stabdydama viruso plitimą Kinijos valdžia uždraudė šio miesto gyventojams išvykti. Uždarytos mokyklos, antraeilės svarbos valstybinės institucijos, dauguma verslų.

Situacija labai sudėtinga. Wenzhou mieste esanti LJ namų bažnyčia kreipėsi atviru laišku į platesnę krikščionių bendruomenę prašydama maldos.

 

Atviras Uhano bažnyčios maldos laiškas, kviečiantis kinų bažnyčią skubiai melstis!

Dieve, pilnas malonės ir gailestingumo, mes gulime pasliki prieš Tave ir išpažįstame savo nuodėmę. Mes nusidėjome prieš Tave, savo miestą, šalį, tėvynainius ir stokojame Tavo garbės.
Uhano ir aplinkiniai miestai jau uždaryti. Viruso išplitimas viršijo mūsų galimybes. Miestą apsupo mirties šešėlis. Mes, sandoros žmonės, gavę didžią malonę, šaukiamės Tavęs, Viešpatie, prašydami atleisti mūsų išdidumą, nežinojimą. Mūsų atsainus požiūris sukėlė pasaulinę negandą. Šiandien atgailaujame už savo nuodėmes. Prašome, apvalyk mūsų širdis.

 

Viešpatie, išgelbėk mus iš šios didžios nelaimės. Atleisk mūsų nuodėmes ir nusižengimus. Išgelbėk mus iš katastrofos. Tu vienintelis gali išgelbėti.

Padėk mums nesislėpti. Tegul verčiau turėsime stiprų socialinės atsakomybės jausmą ir patarnausime pagyvenusiems bei vaikams.

Ypatingas maldas siunčiame dėl visų kaimuose gyvenančių neturtėlių apsaugos.

Meldžiame, kad kiti Uhano miesto gyventojai užkirstų kelią viruso plitimui. Tegul jie jau nebežiūri į šią situaciją atsainiai.

 

Meldžiame Tave, Visagali Dieve, kad atsiųstumei šiltą orą ir virusas nebeturėtų palankios aplinkos plisti.

Meldžiame Tavo apsaugos ir kitiems miestams.

 

Viešpatie, ypač prisimename medicinos darbuotojus. Apsaugok juos, kai tarnauja sergantiems.
Viešpatie, meldžiame Tavo gailestingumo. Mūsų kūnai silpni ir pažeidžiami, kaip dulkės vėjyje. Tegul ateisime pas Tave atgailaujančia širdimi. Padėk mums skelbti Tavo žinią ir Tavo akivaizdoje išlikti teisume. Padėk gyventi tyrai su perkeista širdimi. Tik Tu suteiki ramybę ir viltį.

 

Gailestingasis Dieve, Tu lėtas pykti ir apstus meilės. Prašome, pašalink šią rykštę, išgirsk Savo žmonių šauksmą ir pasigailėk Uhano miesto.

Tokios yra maldos bažnyčių, kurias Viešpats myli. Viso to meldžiame šventu mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus vardu. Amen!

(originalus laiškas https://mp.weixin.qq.com/s/CzLgDalnxkIoCUzzABsbBw )

Kaip patiems pasidaryti apsauginę kaukę

Corona viruso COVID-19 paplitimo žemėlapis, John Hopkins CSSE