Ieškau Dievo

Sužinok apie Dievą daugiau

Per šią interaktyvią 5-ių žingsnių kelionę atrask Dievo meilę ir sužinok Jėzaus istoriją!


Tėvo meilės laiškas

Dievo meilės laiškas Tau

Šio laiško žodžiai paimti iš Biblijos ir yra pakeitę tūkstančių žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Jie kyla tiesiai iš Dievo širdies, iš Tėvo, kuris tave myli.
Tėvo meilės laiškas »

Linos istorija

Dievas pakeitė jos gyvenimą

Likusi be pajamų, neturėdama kuo pamaitinti savo mažylės ir nukentėjusi nuo vyro smurto, aiškiai supratau, kad priėjau liepto galą…
Skaitykite Linos istoriją »

Pokalbis su Dievu

Pokalbis su Dievu

Jei Dievas geras, kodėl tuomet įvyksta blogi dalykai? Ar Dievas teisingas? Kas bus su „gerais žmonėmis“, kurie nepažino Jėzaus? Sužinokite atsakymus
pokalbyje su Dievu »


Kursas „Kodėl Jėzus?“

Nemokamas internetinis kursas apie Dievą ir Jėzų

Kartu su asmeniniu e-sielovadininku(-e)

Saugiai ir anonimiškai

Pabandyk dabar! »

Naujausi tinklaraščio įrašai

Šv. Velykų 2019 m. data ir jos skaičiavimas - Kaip skaičiuojama Velykų (Viešpaties Prisikėlimo šventės) data? Kaip sudaromas Velykų kalendorius? Apskaičiuoti Velykų datą pats... Velykų kalendorius 36 ateinantiems metams.
9 romantinės idėjos Valentino dienai - Jei užstrigote begalvodami, kaip nustebinti savo sutuoktinę per Valentino dieną 2019 metais, tai šios idėjos jums tikrai pravers.
Doros lyderystės trūkumas - Pasaulinės lyderystės konferencijos pamokos, diskusijos bei realūs doros lyderystės pavyzdžiai padarė man didelę įtaką.
Ištvermingas tikėjimas - Ko gero, sunkiausius tikėjimo sprendimus turėsime priimti paskutinėmis gyvenimo akimirkomis, kai teks labai aiškiai atsakyti sau į kai kuriuos klausimus. Ar Jis tikrai pasirūpins manimi?
Jis paiima mūsų baimes - Kartais mus apima baimė – mirties baimė, tamsos baimė, kitos baimės. Tačiau po atsivertimo aptinkame, kad Jis ne tik būna šalia, bet ir veikia – tiek mumyse, tiek mūsų aplinkybėse.
Verbų (palmių) sekmadienis - Verbų (palmių) sekmadienį apmąstome Jėzaus triumfuojantį įjojimą į Jeruzalę ant asiliuko, žmonėms švenčiant, džiūgaujant ir mojuojant palmių šakelėmis. Tačiau kas tuo metu vyko iš tiesų?